arti napisał(a):

Co za c.ujowy tydzień:(
Wszystkie szmaciane portale, g.wniane gazety i niezrównoważeni goście szarpią Wisłę...
R.z.......ić Jagę w piątek (nic do nie mam do Jagi,ale taka jest potrzeba) i zamknąć mordy wszystkim hienom.
|
Nic dodać nic ująć. Jest źle ale moim zdaniem może być tylko lepiej...