Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4912
Stary 09.03.2010, 08:59
arti napisał(a):Wyświetl post
Co za c.ujowy tydzień:(
Wszystkie szmaciane portale, g.wniane gazety i niezrównoważeni goście szarpią Wisłę...
R.z.......ić Jagę w piątek (nic do nie mam do Jagi,ale taka jest potrzeba) i zamknąć mordy wszystkim hienom.
Nic dodać nic ująć. Jest źle ale moim zdaniem może być tylko lepiej...
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!