Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Hamas_kr
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: S.K.M.K.
Offline
#
14776
09.03.2010, 01:05
Tomy
napisał(a):
Czy nadam paczkę na którejś poczcie w Kr przed 8 rano?
Poczta przy dworcu jest 24h/7 dni w tygodniu otwarta.
www.malopolscypatrioci.org.pl
Hamas_kr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hamas_kr
Znajdź inne posty napisane przez Hamas_kr