Wyświetl pojedynczy post
Numark
dydyrydy
 
Od: 03.2005
Skąd: Enklawa G.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14774
Stary 09.03.2010, 00:10
co mam zrobic gdy nie mam dzwieku i pokazuje sie komunikat:

Cytat:
Nieprawidłowy sterownik DirectSound zainstaluj odpowiednie sterowniki lub wybierz inne urzadzenie w konfiguracji kod błedu 88780078
o **** tu chodzi dziala dzwiek i nagle go nie ma:(


Edit i znowu jest ale mimo wszystko sie dowiem ocb z tym?
Ostatnio edytowane przez Numark : 09.03.2010 o godz. 00:31.
Ale o so choźii?
Odpowiedz cytując