Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8007
Stary 09.03.2010, 00:00
zloty1906 napisał(a):Wyświetl post
Były przytoczone wypowiedzi radnego Olszówki o opóźnieniach w budowie i oczywiście radnego Stawowego który powiedział że w grudniu gdy przegłosowali 30 mln. to były zapewnienia że nie trzeba będzie więcej.
Widzę że Stawowy nie czytał listów ktore do niego wysłaliśmy. Bo było tam napisane wsszystko o tym ze to nie koniec wydatków. Normalnie to się do jakiejs szopki czy Fucktu nadaje
Odpowiedz cytując