Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8001
Stary 08.03.2010, 22:21
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357...dionie_. html A po czym autor artykułu wnosi , że Wisła nie udźwignie kosztów, a Cracovia owszem, jeżeli klub od garbatej doli grając na Hutniku z Legia wypelnia stadion w astronomicznej liczbie 3ech tysiecy osób. Powołuje sie na OFICJALNE dane z EKSTRAKLASA SA i proszę o nie wypisywanie ze było miedzy 4 a 5 tylko drukarka się popsuła ;-) Jezeli ich stadion an 15.000 wypelni 5 a nasz na 35 wypelni 20(na meczach z Lechem, Legia czy pasami mozna liczyć na komplet) to pytam sie jakim cudem te wyliczenia autora?
Ja czytające ten artykuł odnosiłem wrażenie że czytam rozważanie z tego tematu przeredagowane przez redaktora gw. Szkoda że nie podał na jakiej podstawie to pisał. Ogólnie gw idzei tak po bandzie z debilizmem artykułów i materiałów o Wiśle że ręce opadają. Dziś w tym ich śmiesznym "magazynie piłkarskim" było mniej więcej tak, według jednej wersji to jest koniec Skorży, wylot w tym tygodniu, według innej będzei pracował dalej. HAHAHAHA
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując