flamengista napisał(a):

|
Nie, dla mnie zdecydowanie najlepszym kandydatem jest Nowak. Ma wystarczające doświadczenie trenerskie, zawodnikiem był wybitnym (jak na polskie warunki, rzecz jasna). Nie skażony "polską myślą szkoleniową". W odróżnieniu od Urbana czy Trzeciaka trenował już poważne zespoły, bo MLS to liga jednak silniejsza od polskiej. Co ważne, Nowak byłby raczej pracą w Wiśle zainteresowany i traktował to jako nobilitacje i wyzwanie, a nie kolejny kupon do emerytury. A entuzjazm i zarażenie nim piłkarzy jest absolutnie kluczowe.
|
mentalność czy motywowanie w stylu amerykańskim to byłby jego największe atuty
tylko czy u nas dałoby radę to zaszczepić