Wyświetl pojedynczy post
banasik
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: SHUT UP PIG !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5062
Stary 08.03.2010, 20:07
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
(...)

0 22. Oczywiście,że nic nie będzie. Wszyscy podniecają się Euro a prawda taka,że ono tyle u nas w piłce zmieni co Eurobaset w koszykówceczyli nic.
I dziwnym trafem rok po Eurobaskecie mamy największe sukcesy w polskiej koszykówce klubowej. (My w FinalFour, Prokom zapewnił sobie awans do 1/8 Euroleague, gdzie zagra najprawdopodobniej z Olympiakosem)

Jest boom na kosza po Eurobaskecie i nie ma co tego ukrywać.
Ostatnio edytowane przez banasik : 08.03.2010 o godz. 20:12.
Odpowiedz cytując