Marszałek napisał(a):

(...)
0 22. Oczywiście,że nic nie będzie. Wszyscy podniecają się Euro a prawda taka,że ono tyle u nas w piłce zmieni co Eurobaset w koszykówce czyli nic.
|
I dziwnym trafem rok po Eurobaskecie mamy największe sukcesy w polskiej koszykówce klubowej. (My w FinalFour, Prokom zapewnił sobie awans do 1/8 Euroleague, gdzie zagra najprawdopodobniej z Olympiakosem)
Jest boom na kosza po Eurobaskecie i nie ma co tego ukrywać.