Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5061
Stary 08.03.2010, 20:03
Podpisuje się pod słowami kolegi z Poznania(oprócz wzmianki o Małeckim ;p)
Polskie zespoły już niedługo wystrzelą w górę. Będą piękne stadiony,masa kibiców,pieniądze i to da nam sukces. Największy potencjał widzę w Wiśle,Lechu,Śląsku i może Lechii. Legia natomiast odpada,mając takich zarządców i kibiców nigdy nic nie osiągną.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując