Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14771
Stary 08.03.2010, 19:26
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
Chodziło chyba o całość tej koszuli koszula zapięta, ale 1 czy 2 guziki u samej góry odpięte. Jesli jednak to wielka wiocha jak po gardło pozapinane wszystkie guziki
No o to Żeby nie była ta koszula porozpinana do połowy klaty prawie
Guzik na kołniezyku rozpięty
Odpowiedz cytując