Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22102
Stary 08.03.2010, 19:09
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
Przecież przyszedł, trenował z nami gdy nie miał klubu, były luźne rozmowy ale nie był nam wtedy potrzebny i się nie dogadali.
Potrzebny może i był ale pewni ludzie zablokowali jego przyjście. Temat ten był wielokrotnie poruszany więc nie ma co go odgrzebywać bo już wszystko zostało powiedziane.
Odpowiedz cytując