Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4873
Stary 08.03.2010, 18:30
Teraz tak, ale gdy przychodził...Z resztą tak samo Petrescu nim był.
Tylko taki dorobkiewicz, albo przydupas Grembocki, Bobo przyjdzie tutaj. Bo nie mają nic do stracenia
Inni nie zaryzykują, bo po co tracić nerwy i nadszarpywać własną reputację. Niczym ich nie przyciągniemy, na pewno nie obiecankami budowy silnej drużyny. Bo z czego, ze szrotu z kartą na ręku ?
Ostatnio edytowane przez tofik : 08.03.2010 o godz. 18:33.
..