pan Dudi napisał(a):

|
Nie wiem jak z trenerami (pewnie ściema), ale z całą resztą ma niestety rację. Kto tu się ze mną kłócił twierdząc, że naszym klubem kierują zawodowcy mający jego dobro na pierwszym miejscu? Po tej lekturze i słowach osoby z SKWK (które są prawdziwe, poza wszelką wątpliwością, bo chyba nawet wiem, kto to powiedział) dalej chcesz się wygłupiać i obstawać przy swoim?
|
Tych słów nie kierujesz chyba do mnie panie Dudi?
Bo kto czyta moje posty wie raczej, że do nazywania szeroko rozumianego "sztabu" w Wiśle profesjonalistami jest mi bardzo daleko
Przytoczonego tekstu Białońskiego akurat nie komentuję, bo nie mam bladego pojęcia co się dzieje wewnątrz klubu.