koyoot napisał(a):

Jak by to moj kumpel powiedzial: "Ktos tutaj powienien za to wpierdal dostac".
|
na pewno w klubie powinii ten fakt dokładnie przeanalizować tak samo jak np. grę Pawełka , może jakiś psycholog bo to co wyprawia to sie nie mieści w głowie
koyoot nie używaj tego Brożka za przykład bo jest wielu innych co u Skorzy przez długi czas słabo grają albo coraz słabiej