koyoot napisał(a):

|
Taaakkkk oczywiscie. dwa sezony przed Skorza - 13 goli, mnostwo "setek" zmarnowanych, sezon przed przyjsciem Skorzy - 7 goli tragiczna skutecznosc. Przychodzi Skorza - 23 gole Brozek grajacy fenomenalnie nie tylko czekajacy na podania ale rowniez cofajacy sie i sam stwarzajacy sobie i partnerom okazje. Do tego dochodzi niezwykla skutecznosc w meczach. Nastepny sezon - 19 goli i tytul Krola strzelcow dodatkowo jeden z lepszych asystentow w lidze. W tym sezonie troche gorzej przez kontuzje pachwiny ale i tak jeden z najlepszych asystentow w lidze i 3 najlepszy strzelec Wisly. Malo?
|
A może zwyczajnie Brożek się rozegrał

wcześniej nie dostawał żadnych szans,był ledwo zmiennikiem. To w takim razie teraz Skorża odpowiada za fatalny stan zdrowia Pawła i jego tragiczną grę?Podobnie z Łobodzińskim, Pawełkiem, Diazem,Jopem,Marcelo,Małeckim,czy tylko Brożek. A może jak jest dobrze to zasługa Geniusza z Tallina a jak źle to wina........(wpisać cokolwiek)?
Edit:Białoński to ten chłopiec od dogadanego kontraktu Makinwy?
