Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4857
Stary 08.03.2010, 16:49
No, Szofer widze ostatnio szalał za petro dolary w Emiratach, więc możliwe, że na kasie mu by już nie zależało. Ale jak to mówią, kto się przyzwyczaił do pewnego standardu to już na niższą półkę nie zejdzie, chyba, że będzie musiał. A taki Szafer już pewnie dorobiony, po co mu problemy w Wiśle.
Ulatowskiego i Probierza nie komentuję, bo to poziom Skorży.

Ogólnie Białoński greatest hits..
Ostatnio edytowane przez tofik : 08.03.2010 o godz. 17:42.
..