|
No, Szofer widze ostatnio szalał za petro dolary w Emiratach, więc możliwe, że na kasie mu by już nie zależało. Ale jak to mówią, kto się przyzwyczaił do pewnego standardu to już na niższą półkę nie zejdzie, chyba, że będzie musiał. A taki Szafer już pewnie dorobiony, po co mu problemy w Wiśle.
Ulatowskiego i Probierza nie komentuję, bo to poziom Skorży.
Ogólnie Białoński greatest hits..
Ostatnio edytowane przez tofik : 08.03.2010 o godz. 17:42.
. .
|