Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5051
Stary 08.03.2010, 15:11
Marszałek napisał(a):Wyświetl post

0 22. Oczywiście,że nic nie będzie. Wszyscy podniecają się Euro a prawda taka,że ono tyle u nas w piłce zmieni co Eurobaset w koszykówceczyli nic.
nie .......,że nic nie zmieni,bo już zmieniło. nowe stadiony,bazy treningowe,autostrady,lotniska,hotele.
wez sie koles zastanow co piszesz wogole ;|
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując