Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7981
Stary 08.03.2010, 13:53
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
Co do kamer to chętnie zobaczyłbym na naszym stadionie spidercam. Technicznie technicznie różne wysokości dachów nie przeszkadzają w tym?
Chociaż nie Ja zamontowałbym ją w dwóch puntach na wschodniej w dwóch na zachodniej i by było No to teraz Canal+ musiałoby popracować nad budżetem na kolejny sezon
Chwała Tobie, teraz juz canal+ wiec, co ma robić....


ps.

naprawde nie czytales kilka dni temu, że canal+ zaplanował już spidercam na przyszły sezon i już popracował nad budżetem, czy tylko sie popisujesz?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując