|
Może Skorża zwiększył obciążenia treningowe, o co wielu forumowiczów postuluje od dawna? Może z każdym okresem przygotowawczym będzie je zwiększał, aby taki np. Wojtek nie był "wiadomo jaki" po 60min meczu? I dlatego ruszają się jak muchy w smole? I stąd te kontuzje, słaba motoryka, brak przyśpieszenia i szybkości? Kompletny brak czucia piłki?
Naturalnie to tylko moja próba wytłumaczenia tego, co się dzieje z tą drużyną aktualnie, bo nie mogę przeboleć tego, co się działo w piątek...
Feci quod potui faciant meliora potentes
|