Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5042
Stary 08.03.2010, 12:40
Jeśli chodzi o Ekstraklasę jest podobnie jak rok temu. jaki ten Lech piękny, jak on świetnie gra, cudowny, efektowny, efektywny, nieomylny, wspaniały, chyba wylizemy poznaniakom dupę za przeproszeniem. A tu nagle bach. Lech na 3 miejscu. Jak już jakis portal kiedyś napisał : Chłopaki z Amici bedą miały majstra jak sobie pójdą do zawodówki.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując