Jeśli chodzi o Ekstraklasę jest podobnie jak rok temu. jaki ten Lech piękny, jak on świetnie gra, cudowny, efektowny, efektywny, nieomylny, wspaniały, chyba wylizemy poznaniakom dupę za przeproszeniem. A tu nagle bach. Lech na 3 miejscu.

Jak już jakis portal kiedyś napisał : Chłopaki z Amici bedą miały majstra jak sobie pójdą do zawodówki.