coonta napisał(a):

"W historii futbolu piłkarze zwolnili niejednego trenera, w konfliktach na linii trener - zespół klubowe władze niemal zawsze biorą tę stronę, którą trudniej wymienić. Od biedy można zrozumieć, że mało ambitni polscy grajkowie doprowadzają na przykład do zwolnienia w Wiśle zamordystę (w ich mniemaniu) Dana Petrescu. Ale kiedy nie chcą również pracować ze sprawiającym wrażenie nieelektrycznego, dobrze wychowanym, otwartym i w pozytywnym znaczeniu układowym Maciejem Skorżą - to znaczy, że naszym futbolem rządzi piłkarz. I to nie pan piłkarz. Byle piłkarze"
|
jakoś nie chce mi sie wierzyc by w obecnej chwili zawodnicy pozorowali gre i przeciwko Skorży bo za duże premie maja za mistrzostwo obiecane a przeciez pieniądze najbardziej sie dla nich liczą.Treningi są znacznie lżejsze niż u Petrescu wiec o co miałoby im chodzic ? Na pewno kilka lat temu były takie sytuacje chyba tylko w Polskiej lidze że zawodnicy zwalniali trenera poprzez gre przeciwko szkoleniowcowi ale nie teraz.Nie popadajmy w paranoje