Wyświetl pojedynczy post
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4809
Stary 08.03.2010, 00:57
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Czyli ze roztrwonilismy 5 pkt przewage po dwoch meczach? To dlaczego nadal mamy 2 pkt przewagi nad viceliderem?
Przewaga została roztrwoniona. Było tej przewagi w pkt po zimie:
5 nad Legią,
8 nad Lechem,
8 nad Ruchem
12 nad Bełchatowem.

Jest:
2 nad Legią,
2 nad Lechem,
5 nad Ruchem
6 nad Bełchatowem.

Wisła nawet w słabej formie nie powinna zejść w pierwszych dwóch meczach poniżej dorobku 2-3 punktów. Więc nie 100%, ale większość ciężko wypracowanego zysku punktowego nad rywalami Wiślacy po prostu za darmo oddali w głupi sposób. To jest odpowiedź na Twoje pytanie.

Teraz KAŻDE potknięcie (szczególnie ze słabeuszami) może w końcowym rozrachunku kosztować bardzo wiele. Plus mecz z Legią jest na wyjeździe, gdzie (nie spodziewałem się tego napisać) Wisła musi zagrać przynajmniej na poziomie dzisiejszej Odry Wodzisław z Cantoro i Brasilią w składzie.


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa