ToTylkoJa napisał(a):

Nie chcę krakać, ale patrząc w przeszłość, to mistrzostwo zdobędzie Lech Poznań.
Chodzi tu o jedną osobę- Franciszka Smudę. Odszedł z Wisły-> Kasperczak odnosił z klubem sukcesy. Odszedł z Zagłebia Lubin--> klub zdobył z Michniewiczem mistrzostwo. Teraz nie trenuje już Lecha--> czyżby Lech wygra z Zielińskim 'majstra'? 
A żeby było jeszcze ciekawiej, to po odejściu z Omonii Nikozja, klub zdobył Puchar i Superpuchar Cypru
|
To, może trzeba by go wywalić z funkcji selekcjonera tak na rok przed Euro 2012
