Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5021
Stary 07.03.2010, 23:20
Nie chcę krakać, ale patrząc w przeszłość, to mistrzostwo zdobędzie Lech Poznań.
Chodzi tu o jedną osobę- Franciszka Smudę. Odszedł z Wisły-> Kasperczak odnosił z klubem sukcesy. Odszedł z Zagłebia Lubin--> klub zdobył z Michniewiczem mistrzostwo. Teraz nie trenuje już Lecha--> czyżby Lech wygra z Zielińskim 'majstra'?
A żeby było jeszcze ciekawiej, to po odejściu z Omonii Nikozja, klub zdobył Puchar i Superpuchar Cypru
Odpowiedz cytując