Wyświetl pojedynczy post
jachting
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Giżycko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1959
Stary 07.03.2010, 22:58
tofik napisał(a):Wyświetl post
Cupiał się już nie angażuje moim zdaniem.
W stosunku do czasu kiedy zmieniał trenerów jak rękawiczki ?
Do tego stawiał na takich trenerów jak Nawałka czy Okuka ?

To lepiej żeby dalej się nie angażował , teraz przynajmniej skład zasodniczo nie był osłabiany a raczej uzupełniany , nie było też gwałtownych ruchów które mogły tylko zaszkodzić .

Jakie Pan Bogusław ma podejście i plany to się okaże w następnym sezonie , gdy będzie już Stadion .
Czy nie daj ... , jesli coś teraz nie pojdzie, jakie decyzje podejmie .
Jest wtedy pare możliwości :
Ja bym zostawił Skorże i skupił się na zarządzaniu i inwestycjach .
Ewentualnie postawił na trenera zagranicznego z nieco już wyrobionym nazwiskiem .
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
Odpowiedz cytując