tofik napisał(a):

|
Cupiał się już nie angażuje moim zdaniem.
|
W stosunku do czasu kiedy zmieniał trenerów jak rękawiczki ?
Do tego stawiał na takich trenerów jak Nawałka czy Okuka ?
To lepiej żeby dalej się nie angażował , teraz przynajmniej skład zasodniczo nie był osłabiany a raczej uzupełniany , nie było też gwałtownych ruchów które mogły tylko zaszkodzić .
Jakie Pan Bogusław ma podejście i plany to się okaże w następnym sezonie , gdy będzie już Stadion .
Czy nie daj ... , jesli coś teraz nie pojdzie, jakie decyzje podejmie .
Jest wtedy pare możliwości :
Ja bym zostawił Skorże i skupił się na zarządzaniu i inwestycjach .
Ewentualnie postawił na trenera zagranicznego z nieco już wyrobionym nazwiskiem .