Wyświetl pojedynczy post
vabanq
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5018
Stary 07.03.2010, 22:49
rafal 100% racji i dodam,ze jak czytam wpisy,ze polska pilka jest na dobrym poziomie i coraz lepiej przedzie, bo mamy wyrownana gore tabeli i wreszcie Wisla ma godnych rywali to sie rzygac chce, bo to niestety Wisla tak upadla..
Nie ma co sie wdawac w dyskusje z pseudoznawcami..!
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując