|
rafal 100% racji i dodam,ze jak czytam wpisy,ze polska pilka jest na dobrym poziomie i coraz lepiej przedzie, bo mamy wyrownana gore tabeli i wreszcie Wisla ma godnych rywali to sie rzygac chce, bo to niestety Wisla tak upadla..
Nie ma co sie wdawac w dyskusje z pseudoznawcami..!
|