wolfy napisał(a):

|
Taki mały apel, żeby następnym razem kiedy ktoś założy debilny temat w stylu "Kto za Skorżę?" nie wpisywać się w nim. Za coś takiego regulamin przewiduje blokady dostępu.
|
ale musisz dac teraz definicje "debilnego tematu",bo dla jednych temat będzie debilny,a dla kogoś innego niekoniecznie co doskonale widać na podanym przez Ciebie przykładzie.