|
Sypniewski to jeden z wielu którzy stracili swój wielki talent przez alkohol, hazard, kobiety
Pamietam go z PAO jak tam gral, potem w Radomsku furore robil i do Wisły przyszedl. Szkoda ze do konca nie wykorzystal swojego talentu. Tak jak w tym materiale ktos powiedzial, chyba jego ojciec, pilkarze alkohol pili, pija i beda zawsze pic, tego nie wytepi sie. Tylko co nie ktorzy daja rade pic i dobrze grac, a co nie ktorzy nie daja rady. Ja uwazam ze wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem.
|