Fajnie napisali o Legii
http://www.weszlo.com/news/4608. Niestety pewne fragmenty można dopiąć i do Wisły.
@ jachting
Problem w tym, że oceniasz to czy liga jest słabsza czy silniejsza tylko w porównaniu do tego, jak w tej lidze grało się 2, 3, 4 czy 5 lat temu. Tymczasem ligę należy oceniać nie tylko w porównaniu do samej siebie, ale w porównaniu do innych lig.
Zobacz. 6 lat temu rozjechaliśmy ich 5-0, a trzy gole dla Wisły strzelił Żurawski. Dziś Żurawski strzela gole dla nich, zobacz jak grają :
http://www.weszlo.com/news/4571
Teraz Omonia rozjechała by każdy zespól z Ekstraklasy.
Jeszcze apropos piłkarzy z Polskiej ligi
Cytat:
|
To grono ludzi jest w stanie przejeść dowolny budżet, a zarazem przegrać z dowolnym rywalem i nie osiągnąć absolutnie niczego. Oczywiście, to wszystko pech, przypadek, gorsza dyspozycja dnia. Ci piłkarze - jak się ich posłucha - to na co dzień są zajebiści, tylko w weekendy mają zniżkę formy.
|
Cytat:
|
W meczu z Odrą mieliśmy fajną scenkę - Iwański kopnął w reklamę, a tam akurat pojawił się napis: "Idź do kina". Tak, idź do kina, na pączka, do sklepu, gdziekolwiek. Tylko trzymaj się z daleka od Łazienkowskiej.
|
za:
http://www.weszlo.com/news/4608