Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4790
Stary 07.03.2010, 20:51
Cytat:
Poza tym piszesz, że trener musi mieć pół roku... no to właśnie, gdyby go teraz zwolnili, nowy trener akurat miałby czas, żeby przygotować nas do pucharów europejskich, prawda?

Piszesz jakbyśmy mieli tą grę w europejskich pucharach zapewnioną na starcie. A jak na razie, to cienko widzę naszą grę w Polskiej Ekstra(?)klasie ...

Cytat:
Ustalenia bossa zaraz po meczu były takie,
http://www.youtube.com/watch?v=ebbuznFCpzA
TO JEST OBŁĘDNE >
Ostatnio edytowane przez WiślakMyślenice : 07.03.2010 o godz. 20:58.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."