|
Ale zauważmy jeden fakt. My już chyba nie chcemy wyników na wczoraj. Bo normalnie, to Cupiał by Skorżę pożegnał natychmiast po Levadii. A co dopiero po takich wtopach jak w lidze, Legia, Lech, Craxa, Bełchatów, Arka. Wszystko co się rusza to nas bije. Cupiał się już nie angażuje moim zdaniem. Będzie nowy właściciel, albo trzeba będzie zacisnąć pasa, biedować i liczyć na wpływy ze stadionu i dopinanie budżetu robiąc transfery z klubu. Takie naturalne oczyszczenie składu z gwiazd nastąpi. Może to i lepiej ? Oczywiście ucierpi na tym pozycja w ekstraklasie nie mam wątpliwości, ale jak to się mówi : "Ch. z wynikami"
. .
|