|
^^100% racji Pablo
Dla felipe przegrana Lecha w walce o mistrzostwo to był wynik "frajerstwa", a prawda jest taka, że Lech po prostu na "majstra" był za słaby, bo o mistrza walczy się przez cały rok, a nie tylko na jesieni. Na jesieni byli najlepsi, ale na wiosnę zeszło z nich powietrze. To nie wynik frajerstwa a tego, że w perspektywie 30 kolejek byli od nich obiektywnie lepsi - Wisła i Legia.
Ostatnio edytowane przez Jazon : 07.03.2010 o godz. 20:43.
|