Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4784
Stary 07.03.2010, 20:13
Mowicie ze Skorza nie umie grac w pucharach ale przypomnijcie sobie mecz z Beitarem czy Barca w Krakowie. Owszem z Barca juz wtedy bylo po ptokach ale tak czy siak oni napewno tego meczu nie chcieli przegrac. Z Beitarem to chyba zagralismy jeden z lepszych meczow za czasow Pana Macka. Tylko ze wtedy to wszyscy byli zdrowi. Ogolnie odnosze wrazenie ze cos musialo peknac, cos poszlo nie tak i zamiast Wisła sie rozwijac to od pol roku chyba stoi w miejscu. Moze po tej Levadii pilkarze troche stracili wiare w trenera, do tego po Levadii jest mega cisnienie i ten estonski zespol jest ciagle wypominany...
Trzeba tez dodac ze gramy caly rok na wyjezdzie a magia R22 robi swoje!
Ja tam dalej ufam w umiejetnosci Skorzy. Owszem czegos teraz brakuje, gra jest bardzo slaba albo gramy tak ze jedna polowa beznadziejna a druga dobra lecz brak w niej skutecznosci. Pol skladu kontuzjowane albo pilkarze graja z kontuzjami i do tego ciagle na wyjazdach dlatego jak glebiej to wszystko przemyslec to Skorza zasluguje nawet na bycie kolejny rok trenerem nawet jak nie zdobedzie MP. Tylko niech w koncu chłop dostanie troche kasy na bramkarza i jakiegos napadziora a powinno byc ok, no i niech odejdzie ten winowajca przez ktorego mamy pol skladu kontuzjowanego

EDIT
Dodam jeszcze tyle:
Pawełek- bramkarz przecietny, napewno nie wprowadza spokoju w szyki naszych obroncow. Gdy pilka leci w jego strone serce mocniej bije. Mysle ze jest to za slaby bramkarz dla nas i powinien jak najszybciej zostac zmieniony. Swiadczy o tym kasting przez ktory przewinelo sie 20 bramkarzy szkoda tylko ze wszyscy odeszli z kwitkiem.
Obrona: Jop, Cleber, Singlar- kontuzje. Glowa gra po kontuzji. Zostaja Brozek, Marcelo, Alvarez, wystarczy ze spadek formy zanotowal Marcelo i linia obronna gra z jednym obronca bez formy i z drugim ktory niedawno mial kontuzje i nie grał sporo czasu.
Pomoc:
Gołos, Garguła, Ba - kontuzje
łobo, Sobol - po kontuzjach.
Zostaja Kimr ktory sam to moze sobie w bilarda pograc, Diaz ktory w pomocy nie powinien grac bo sobie na niej nie radzi i Jirsak ktory w meczu ma przeblyski, dobre podania, strzaly ale ogolnie to jest tak ze nie widac go przez wiekszosc meczu. Chyba nie radzi sobie z presja
Napad:
Bogus, Brozek po kontuzjach. Brozek to chyba juz kilka lat gra na srodkach przeciwbolowych.
Hristow nie jest zgrany z ekipa, w sumie jest on wielka niewiadoma. Zdrowy tylko Maly

Osz k... jestesmy w mega rozsypce. 90% pilkrzy miało powazne kontuzje. Jak mozna sie skupic na grze skoro w kadrze jest szpital.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 07.03.2010 o godz. 20:24.