Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7954
Stary 07.03.2010, 18:37
Ja po tych fotorelacjach zastanawiam się czy punkty gastronomiczne na trybunie wschodniej zostały wybudowane. Pomieszczenia toalet były na zdjęciach pokazane, za to nie widziałem ani jednego zdjęcia przedstawiającego punkt gastronomiczny, a tych jest pewnie około 10.
Oby nie odstawiono melodii jak z trybuną południową, ze katering wyląduje w namiocie przed trybuną. LukL, wiesz coś na ten temat?
Ostatnio edytowane przez PiotrG : 07.03.2010 o godz. 18:50.
Odpowiedz cytując