jak może się cofać drużyna która dwa razy pod rzad zdobywa Mistrzostwo i jest bliska zdobycia trzeciego

...
Za Kaspra gdy był dream team a reszta zespołów była bardzo daleko w tyle(nie to co dzisiaj) za Wisłą też były wpadki, i też w pucharach...
wytłumacz mi tą teorię bo nie mogę tego zrozumieć.. cofać.. czyli rozwijaliśmy się za Petrescu może ? kiedy to były jedne z najgorszych czasów dla Wisły, od przejęcie jej przez TF?