Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4779
Stary 07.03.2010, 18:11
jak może się cofać drużyna która dwa razy pod rzad zdobywa Mistrzostwo i jest bliska zdobycia trzeciego...

Za Kaspra gdy był dream team a reszta zespołów była bardzo daleko w tyle(nie to co dzisiaj) za Wisłą też były wpadki, i też w pucharach...

wytłumacz mi tą teorię bo nie mogę tego zrozumieć.. cofać.. czyli rozwijaliśmy się za Petrescu może ? kiedy to były jedne z najgorszych czasów dla Wisły, od przejęcie jej przez TF?
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 07.03.2010 o godz. 18:14.