Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4992
Stary 07.03.2010, 18:10
Proszę bardzo co za bukmacherska kolejka. Mocarze extraklasy licytują się kto jest większym nieudacznikiem. Gdyby to było w Angli wszyscy mówiliby :ależ wyrównany poziom , co za emocje , mega sensacja , a u nas trzeba przed meczem żubrówkę obalić żeby się dało to coś oglądać.
Nasi polscy kopacze nie ułatwiają Smudzie selekcji.. , co drugi mecz to "istna wirtuozeria futbolu"
Umiecie kibiców zachęcić do chodzenia na stadiony , bez dwóch zdań.

Warszawiaki plus za "Łubu-dubu.."
Odpowiedz cytując