Proszę bardzo co za bukmacherska kolejka. Mocarze extraklasy licytują się kto jest większym nieudacznikiem. Gdyby to było w Angli wszyscy mówiliby :ależ wyrównany poziom , co za emocje , mega sensacja , a u nas trzeba przed meczem żubrówkę obalić żeby się dało to coś oglądać.
Nasi polscy kopacze nie ułatwiają Smudzie selekcji..

, co drugi mecz to "istna wirtuozeria futbolu"
Umiecie kibiców zachęcić do chodzenia na stadiony , bez dwóch zdań.
Warszawiaki plus za "Łubu-dubu.."