|
Polska liga to jest jednak parodia. Nie wiem jak to jest, przed kazda rundą człowiek sie łudzi ze bedzie jakos lepiej, potem bach bach, dwa mecze i gleba , wraca sie do rzeczywistosci. Lech mistrza nie zdobędzie, nie jestem w stanie w to uwierzyc. Grać owszem, narazie grają , ale Wisła zaskoczy w pewnym momencie, a tam balonik peknie z hukiem jak to juz nieraz bywało. Bo o Legii w perspektywie mistrzostwa pisac nie moge, bo tego to w ogole nie jestem sobie w stanie wyobrazic. Tyle, ze przegranej z Arką tez nie byłem...
|