Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1948
Stary 07.03.2010, 17:10
No racja, był prezesem grupy biznesowej, która przejęła klub. No i syf zrobilismy zeby bylo na twoim. Nie wiem co wnioslo to do tematu, nic.
Ostatnio edytowane przez tofik : 07.03.2010 o godz. 17:19.
..
Odpowiedz cytując