Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#755
Stary 07.03.2010, 17:10
Powiem tylko tyle - drugiego takiego prezentu od losu nie będzie. Jeśli Wisła ma zamiar zacząć grać i bronić tytułu MP to musi to już zrobić w następnym meczu i kontynuować do końca sezonu. Lech jest mocny, jedno potknięcie Wisły i pozycja lidera a nawet tytuł MP mogą zostać nieodwracalnie stracone.
Może po 2 blamażach piłkarze i trener zrozumieją, że tutaj trzeba zaangażowania i walki przez całe 90min każdego meczu.
Odpowiedz cytując