JAN ZEMBRZYCKI napisał(a):

Nie wydaję się wam że ta kolejka była przewalona .
Wisła,Ruch i dziś Legia wyłożyły się specjalnie dla buków.
Piszecie o zwolnieniu Macka Skorży ,a co on mógł zrobić, jak miał przegrać ten mecz.
|
Stary nie wiem jakie narkotyki bierzesz ale niezle kreca.