Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4961
Stary 07.03.2010, 16:20
Dramat.Poziom ligi jest straszny. Rzeźniczak mói , że CHYBA WYSTRASZYŁA ICH ŚWIADOMOŚĆ ZOSTANIA LIDEREM hehehehe. Urban to numer 2 do wylotu po Macieju Skorży. Nota bene przegrana Legii utrzyma posade Skorży conajmniej do meczu z Jagą. Ale jeżeli przegramy i ten mecz to Maciej poleci z hukiem. A co do Onyszki.Dla mnie naporawde dobry bramkarz. Nawet piłki po koźle łapał w zęby. Wyjścia do piłki także udane. Jednak Juszczyk to nie to samo ;-)
Odpowiedz cytując