Niektorzy teraz widze sie obudzili

...od 10 lat wiadomo, ze Onyszko to dobry bramkarz(i w tym momencie najlepszy Polski golkiper w ekstraklasie) i za glowe sie lapalem, jak Wisla mogla przepuscic taka okazje(za darmo i w dodatku pensja niezbyt wygorowana) w zimowym okienku(pisalem nawet o tym w odpowiednim temacie, chyba w grudniu).