|
Mamy więcej szczęscia niż rozumu. Jak dalej tak to wszystko będzie wyglądać to mistrzem zostanie Lech.
Inna sprawa to stan boisk po zimie. Jaki jest sens grać na takich murawach? Przecież to wypacza wyniki meczów i całej ligi, nie wspominając już o fatalnym wpływie na jakość gry. A nie sądzę żeby ich jakość poprawiła się znacząco w trakcie sezonu.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|