Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4959
Stary 07.03.2010, 16:16
Mamy więcej szczęscia niż rozumu. Jak dalej tak to wszystko będzie wyglądać to mistrzem zostanie Lech.

Inna sprawa to stan boisk po zimie. Jaki jest sens grać na takich murawach? Przecież to wypacza wyniki meczów i całej ligi, nie wspominając już o fatalnym wpływie na jakość gry. A nie sądzę żeby ich jakość poprawiła się znacząco w trakcie sezonu.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując