Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
banasik
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: SHUT UP PIG !!!
Offline
#
4957
07.03.2010, 16:11
BANANWAWA
napisał(a):
Jaki mistrz
Jesteście co najmniej tak samo chujowi jak My!!!! Po co wam mistrz
Aby dostać po dupie od Levadi albo tak jak My od Broendby
Tych pseudo piłkarzyków powinni potraktować jak Gołotę! Popcornem, colą i psimi kupami obrzucać!!! Boże co myśli sobie taki Pisz jak na to patrzy.....
Po gówno - bo my pomimo, że gramy chujowo to liderem wciąż po dwóch porazkach z rzędu jesteśmy. To różni L i Wisłę.
banasik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do banasik
Znajdź inne posty napisane przez banasik