Wyświetl pojedynczy post
banasik
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: SHUT UP PIG !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4957
Stary 07.03.2010, 16:11
BANANWAWA napisał(a):Wyświetl post
Jaki mistrz Jesteście co najmniej tak samo chujowi jak My!!!! Po co wam mistrzAby dostać po dupie od Levadi albo tak jak My od Broendby
Tych pseudo piłkarzyków powinni potraktować jak Gołotę! Popcornem, colą i psimi kupami obrzucać!!! Boże co myśli sobie taki Pisz jak na to patrzy.....
Po gówno - bo my pomimo, że gramy chujowo to liderem wciąż po dwóch porazkach z rzędu jesteśmy. To różni L i Wisłę.
Odpowiedz cytując