Jaki mistrz

Jesteście co najmniej tak samo chujowi jak My!!!! Po co wam mistrz

Aby dostać po dupie od Levadi albo tak jak My od Broendby
Tych pseudo piłkarzyków powinni potraktować jak Gołotę! Popcornem, colą i psimi kupami obrzucać!!! Boże co myśli sobie taki Pisz jak na to patrzy.....