Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4766
Stary 07.03.2010, 16:00
Mistrzostwa mają niewątpliwą wartość, ale o ile się nie mylę, oczekiwania nasze, klubu i właściciela są większe, tak? Podobno od dekady głównym celem Wisły jest gra w Lidze Mistrzów.
Skoro do tej pory nie było oficjalnej weryfikacji celów to zakładam, że obowiązuje to nadal. Świadczy o tym choćby fakt, że w budżecie na 2010 rok założono wpływy z tytułu gry co najmniej w PUEFA, a w LM jak się uda...

Pan Skorża nijak do tego celu nas nie przybliżył, niestety. A decydujący o jego odejściu powinien być fakt, że nie ma żadnych przesłanek do tego, że cokolwiek w tej materii się zmieni.

Spróbujcie patrzeć dalej niż tylko na MP...