Wyświetl pojedynczy post
Mamba
Senior Member
 
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4947
Stary 07.03.2010, 15:45
Onyszko to mega trafiony transfer Odry, spokojnie u nas za Mario by grał, Brasilia też całkiem całkiem jak na zawodnika Odry
Hmm ciekawe za ile by nam Odra odpalila Onyszko
Ostatnio edytowane przez Mamba : 07.03.2010 o godz. 15:51.

Odpowiedz cytując