Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
Mamba
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
4947
07.03.2010, 15:45
Onyszko to mega trafiony transfer Odry, spokojnie u nas za Mario by grał, Brasilia też całkiem całkiem jak na zawodnika Odry
Hmm ciekawe za ile by nam Odra odpalila Onyszko
Ostatnio edytowane przez Mamba : 07.03.2010 o godz. 15:51.
Mamba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mamba
Znajdź inne posty napisane przez Mamba