Wyświetl pojedynczy post
Pablooo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4928
Stary 07.03.2010, 15:15
Tylko_Wisła! napisał(a):Wyświetl post
W tym momecie na mistrza zasluguje tylko Lech..


Wisła powinna im pozwolić być mistrzem. PRZECIEŻ IM SIĘ NALEŻY! ZASŁUGUJĄ jak nikt inny!
Oni by wywalczyli Ligę Mistrzów DLA POLSKI, tylko nikt im nie chce pozwolić
Odpowiedz cytując