Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4917
Stary 07.03.2010, 15:05
A myślałem że nasi kopacze grają padakę.
Jak widzę Ległę, to zmieniam zdanie, nie dość, że śmiesznie, to jeszcze strasznie. O! 1:0 dla Odry ))))))))))))))))))))))))))))))
MP=Mistrz Padaki
Odpowiedz cytując