Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22
Offline
#
4917
07.03.2010, 15:05
A myślałem że nasi kopacze grają padakę.
Jak widzę Ległę, to zmieniam zdanie, nie dość, że śmiesznie, to jeszcze strasznie. O! 1:0 dla Odry
))))))))))))))))))))))))))))))
MP=Mistrz Padaki
MMTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MMTS
Znajdź inne posty napisane przez MMTS