Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4762
Stary 07.03.2010, 15:03
bo często za szkolenie młodzieży biora s ludzie którzy nie grali w piłke albo jedynie na poziomie drużyny zakładowej i co ktoś taki pokaże dzieciakowi ? Szkoda że byli zawodnicy co grali zagranicą i w Reprezentacji nie palą sie do pracy z młodzieżą tylko wolą gwiazdowac w mediach (Mielcarski,Kowalczyk).Ktoś taki mógłby pokazac trampkarzowi jak w danym momencie ułożyc noge podczas strzału.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 07.03.2010 o godz. 15:09.