Wyświetl pojedynczy post
banasik
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: SHUT UP PIG !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4916
Stary 07.03.2010, 14:58
Odra gra bardzo ładnie, skrupulatnie i pewnie w obronie. Wydaje mi się, że Legioniści są "zesrani" mając swiadomość, że zwycięstwo oznacza pozycję lidera.

Już nie pachnie remisem - teraz jebie remisem...


a nawet nie remisem - Odra prowadzi...
Ostatnio edytowane przez banasik : 07.03.2010 o godz. 15:05.
Odpowiedz cytując