|
Odra gra bardzo ładnie, skrupulatnie i pewnie w obronie. Wydaje mi się, że Legioniści są "zesrani" mając swiadomość, że zwycięstwo oznacza pozycję lidera.
Już nie pachnie remisem - teraz jebie remisem...
a nawet nie remisem - Odra prowadzi...
Ostatnio edytowane przez banasik : 07.03.2010 o godz. 15:05.
|